WYSIWYG Web Builder
ZAPRASZAMY
do Współpracy
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych i montażowych
LAYHER NA IMPREZY
Obsługa techniczna imprez w Lubelskim i z Lublina, obsługa techniczna imprez w Mazowieckim i z Warszawy, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko + KONCERTOWE SYSTEMY PLENEROWE
Rusztowanie - Rusztowanie Sceniczne - rusztowanie Estradowe - Rusztowania do SCEN - RUSZTOWANIA do Estrady - rusztowania zabezpieczające scenę - rusztowanie do zabezpieczenia sceny - Rusztowania do Budowy sceny - modułowe rusztowania sceniczne - wypożyczalnia rusztowań - wynajem Rusztowań
Ponad 20 lat doświadczenia
Krótko o nas:


KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Sceniczne
Systemy
wynajem
Rusztowania Layher do budowy różnego rodzaju systemu przestrzennego na otwartej przestrzeni i wewnątrz pomieszczeń - TEN SYSTEM RUSZTOWAŃ
Profesjonalne rusztowania z połączeniem klinowym Layher Allround  do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd.
Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.

Zalety rusztowania ALLROUND
/wysoka obciążalność
/szybki montaż i demontaż
/stabilność rusztowania
/możliwość różnorodnej budowy
Foto galeria kliknij
Rusztowanie Lublin, Rusztowania Lubelskie, Wynajem rusztowań w Lublinie, Scena z rusztowania layher. Budujemy stcki frontowe i staki monitorowe z rusztowań layher, wypożyczamy wieże pod nagłośnienie liniowe, budujemy i wynajmujemy rusztowanie do telebimów przy scenie, Cena wynajmu rusztowań do uzgodnienia, przystępne ceny wynajmu rusztowań scenicznych, montaż rusztowań za pomocą łączy klinowych, rusztowania zabezpieczające duże konstrukcje sceniczne odporne na podmuchy wiatru posiadające duże obciążenia. WYPOŻYCZALNIA PROFESJONALNEYCH RUSZTOWAŃ DO BUDOWY-ZABEZPIECZANIA ESTRADOWYCH KONSTRUKCJI SCENICZNYCH.