WYSIWYG Web Builder
ZAPRASZAMY
do Współpracy
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych i montażowych
OBSŁUGA KONFERENCJI
Obsługa techniczna imprez w Lubelskim i z Lublina, obsługa techniczna imprez w Mazowieckim i z Warszawy, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko + KONCERTOWE SYSTEMY PLENEROWE
Konferencje Obsługa - obsługa konferencji - Wypożyczalnia Sprzętu do Obsługi Konferencji - kompleksowa obsługa konferencji - Techniczna Obsługa Imprez Konferencyjnych - Organizacja i obsluga konferencji Lublin
Ponad 20 lat doświadczenia
Krótko o nas:


KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Sceniczne
Systemy
wynajem
Oferujemy kompleksowe wyposażenie konferencji oraz profesjonalną obsługa techniczną. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na obsługę zarówno małych konferencji, jak i dużych kongresów, wymagających szerszej gamy wyposażenia.
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem:
    - niezawodne systemy nagłaśniające
    - mikrofony: przewodowe, bezprzewodowe, doklapowe krawatowe, nagłowne
    - terminale do obsługi wideo konferencji
    - projektory multimedialne
    - ekrany wielkoformatowe do tylnej i przedniej projekcji
    - ekrany plazmowe, ekrany diodowe
    - oświetlenie efektowne
    - komputery
    - rzutniki slajdów, rzutniki pisma
    - rejestracja audio-wideo
    - filmowanie obrad wraz z realizacją na żywo
    - transmisję audio-wideo do innego pomieszczenia
    - realizacja video pod ekrany i telebimy
    - zapewnienie środków łączności
impreza-bankiet-wesele-disco-konferencje. Obsługa techniczna i multimedialna konferencji i spotkań biznesowych- Nagłośnienie, Oświetlenie, Sceny, Ekrany, Projektory, Konstrukcje- zadzwoń wynajmnij wypożycz sprzęt do obsługi imprezy konferencyjnej w Lublinie-Lubelskie eventy pokazy mody Sprawdż...Rejestracja dżwięku na koferencjach, kongresach i innych wydażeniach nasi technicy w pełni zarządzają obrazem i dzwiękiem podczas imprezy. Gwarantujemy wsparcie w zakresie dostarczenia i obsługi różnego rodzaju urządzeń dedykowanych do prezentowania treści multimedialnych. Montujemy i obsługujemy oświetlenie na imprezach Konferencyjnych i imprezach okolicznościowych.
FOTO GALERIAdit