WYSIWYG Web Builder
ZAPRASZAMY
do Współpracy
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych i montażowych
AGREGATY NA IMPREZY
Obsługa techniczna imprez w Lubelskim i z Lublina, obsługa techniczna imprez w Mazowieckim i z Warszawy, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko + KONCERTOWE SYSTEMY PLENEROWE
Agregat - Agregat na koncert - Agregaty wynajem - Wypożyczalnia Agregatów - Agregaty Prądu - Zabezpieczanie Zasilania - Wynajmnij agregat z obsługą -WYNAJEM AGREGATY DO PRĄDU
Ponad 20 lat doświadczenia
Krótko o nas:


KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Sceniczne
Systemy
wynajem
Agregaty prądotwórcze, przejezdne systemy elektryczne do zabezpieczenia prądowego imprez itp.
Agregat prądotwórczy na przyczepie spalinowa prądnica-generator prądu na olej napędowy.
Usługa wynajmu, która pozwoli na spokojne organizowanie wszelkich imprez plenerowych czy koncertów.
Realizujemy zamówienia wynajmu w pełni wyciszonych agregatów prądotwórczych poddawanych nieustannej kontroli technicznej co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność wraz z fachową, wykwalifikowaną obsługą techniczną.

Agregat na przyczepie o mocy 130KW do 200kw z silnikiem Volvo

Wynajem agregatów prądotwórczych przewoźnych zamontowanych na przyczepie,  nagrzewnic powietrza oraz kabli i rozdzielnic dostosowanych do wynajmowanych urządzeń.

Posiadamy w naszej ofercie również:
Nagrzewnice powietrza olejowe MASTERS z odprowadzeniem spalin oraz nagrzewnice elektryczne z dystrybucją ciepła na scenę lub do pomieszczeń zamkniętych.
Rozdzielnice napięcia - rozdzielnie prądowe w cases i do rack oraz na kablach ABL.
Kable gumowane i przewody elektryczne TITANEX - przewody odporne na działanie wody. TEN PRZEWÓD GUMOWANY
agregatyprądu na przyczepie wynajęcie. Wynajmujemy Agregaty Prądu W LUBLINIE. Lublin Wypożyczalnia agregatów prądu do zasilania imprez w plenerze. AGREGATY NA IMPREZY, zasilające agregay do produkcji prądu na koncercie. Oferujemy szeroki wybór w pełni profesjonalnych, wyciszonych agregatów do wytważania prądu kture są skutecznym rozwiązaniem zasilania energi, przystosowane są do obsługi eventów, dni miast, dożnek, imprez integracyjnychw plenerze- agregaty są samojezdne i wyciszone